Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

10 09.09.2017 16:50:07

Sanjski debi KAMPLA oziroma kako je ubil dve muhi na en mah (video)

vszi
Bil je to debi kot si ga je lahko le želel, Kevin Kampl je za Leipzig v petek zvečer debitiral v velikem slogu.

Pri gostovanju njegovega moštva v Hamburgu je v igro sicer vstopil v 69. minuti, že šest minut kasneje pa v navezi v vročim Timom Wernerjem poskrbel za enega izmed lepših golov kroga. Nemudoma je pokazal nekaj ali pa precej iz svojega razkošnega repertoarja.

Naključno ali namenoma, saj niti ni važno. Lahko bi zapisali, da je ubil dve muhi na en mah. Kot prvo je razčistil nevarno situacijo pred lastnim golom, kot drugo pa je sijajno asistiral Timu Wernerju, ki se je spustil v dir proti domačemu golu in zapečatil zmago Leipziga (2:0), sicer bržkone najbolj osovraženega kluba v Nemčiji.

Kakorkoli že, Kampl je že začel vračati tistih 20 milijonov evrov, ki jih je Leipzig za občasnega slovenskega reprezentanta nakazal Bayerju. Ideja, poteza več, pripravljenost na tveganje... Nekaj takšnega je manjkalo, nekaj takšnega smo pogrešali v slovenski reprezentanci na tekmi s Slovaško...