Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

6 27.08.2017 13:52:02

Čisto prava NOČNA MORA! Luka Elsner še dolgo ne bo pozabil debija na klopi ciprskega Pafosa

Pafos je odigral prvo uradno tekmo v sezoni 2017/18.

Začel je slabo, zelo slabo. Luka Elsner je zaključil z dolgimi pripravami na novo sezono in končno debitiral na klopi Pafosa, uvodne tekme pa še dolgo ne bo pozabil. Toda na njegovo žalost zato, ker se je končala naravnost katastrofalno. Pafos je namreč visoko izgubil, Elsnerjevi varovanci so na gostovanju pri Ethnikosu izgubili kar z 0:3!

Slovenski vratar Jan Koprivec je moral prvič po žogo v svojo mrežo že v peti minuti, ko ga je premagal Nikolai Kipiani, v 37. minuti ga je matiral Mihalis Haralambus, v 62. minuti je še drugi gol dosegel Kipiani. Poleg Koprivca sta za Pafos igrala tudi Erik Janža in Mitja Lotrič.

"Čestitke nasprotniku, zaslužil si je zmago. Moramo se opravičiti navijačem, ki so prišli na tekmo in videli naš poraz. Razočaran sem nad startom v novo sezono. Morali bomo igrati s strastjo, tokrat nismo. Zdaj ne smemo skloniti glav, moramo še bolj garati," je po porazu dejal nekdanji trener Domžal in Olimpije.

Značke: luka-elsner, pafos