andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 28.07.2017 08:42:36

Nekdanji ljubljenec mariborskega občinstva navdušil: Poglejte si to akcijo! (video)

Potem ko je Rijeka v prejšnji sezoni prevzela primat v hrvaškem klubskem nogometu, zagrebški Dinamo kot podprvak tokrat nastopa v kvalifikacijah za ligo Europa.

Sinoči je v prvi tekmi tretjega kroga kvalifikacij na svojem igrišču gostil trenutno deseto ekipe norveškega prvenstva Odd in bo na povratno srečanje odnesel minimalno prednost - Zagrebčani so slavili z 2:1. Gostje so bili tisti, ki so zabili prvi gol na tekmi, povedli so že v 20. minuti. Dobrih deset minut pozneje je izenačil Hodžić, v 41. minuti pa smo videli najlepšo akcijo na srečanju, po kateri je Dinamo prišel do minimalne prednosti. V njej pa je imel eno glavnih vlog slovenski reprezentant Petar Stojanović.

Fernandes je imel žogo približno 25 metrov od tekmečevega gola in jo podal na desno stran igrišča do bivšega člana Maribora, Slovenec jo je popeljal še nekaj metrov, nato pa z odličnim predložkom v kazenskem prostoru vnovič našel Čilenca z brazilskim potnim listom, ki je žogo s približno enajstih metrov z glavo silovito zabil pod prečko in svojemu moštvu priskrbel izhodišče, ki mu omogoča nekoliko mirnejšo pot na Norveško.

Vrhunsko akcijo pa se splača videti večkrat ...