749 kvadratov razkošja za ustavnega sodnika ...

V tej restavraciji natakarji žalijo goste!!!

Navijači kričijo: to je sramota! Zgodovinskih ...

0 12.07.2017 12:41:54

Volaš nadaljuje z učinkovitimi igrami (video)

vszi
Na začetek sezone se pripravljajo tudi nizozemski prvoligaši, med katerimi je tudi rotterdamska Sparta, ki se je poleti okrepila z Daliborjem Volašem.

Tridesetletni napadalec se je na Nizozemsko preselil potem, ko je v prejšnji sezoni zelo dobro igral v dresu Celja. V šestindvajsetih prvenstvenih nastopih je zabil 15 golov in bil tretji strelec tekmovanja. Nizozemska je za Ankarančana šesta izkušnja s tujino, saj je v preteklosti igral za moldavski Šerif, rusko Mordovio, madžarski Debrecen, malezijski Pahang in albanski Partizani.

S Sparto se je dogovoril za enoletno sodelovanje, včeraj pa je za svojega novega delodajalca zaigral na prijateljski tekmi in se vpisal med strelce. Sparta se je srečala z mestnim tekmecem VOC-em, ki sicer nastopa v nizozemskem šestoligaškem prvenstvu. Prvoligaš je bil veliko boljši in je slavil s 6:0. Volaš je v 81. minuti zadel za 5:0, potem ko je žogo po predložku z leve strani z glavo preusmeril v mrežo (akcija se začne pri 0:59 minute).