Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Poročni dan pri Prevcih: Cene in Julija postala ...

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 31.05.2017 22:01:10

Matjaž Kek in druščina so po naslovu hrvaškega prvaka osvojili še pokal! (video)

Grega Wernig
Dinamo je dokončno predal žezlo Rijeki, Matjaž Kek in druščina se namreč veselijo dvojne krone!

Nocoj sta se najboljši moštvi hrvaškega prvenstva v Varaždinu pomerili v finalu domačega pokala. Boljši pa so bili Rečani, ki so slavili s 3:1.

S tem so samo še nadgradili, kar jim je uspelo v ligaškem tekmovanju, v katerem so se veselili svojega prvega naslova državnega prvaka v zgodovini kluba.

V zadnjem krogu sta se moštvi pomerili na stadionu Maksimir, kjer je Dinamo slavil s 5:2, toda trener Matjaž Kek je očitno znal odlično pripraviti svoje fante na veliko pomembnejši obračun. In danes se Rečani vnovič veselijo. V Varaždinu so še enkrat več dokazali, da so v tej sezoni preprosto boljši od serijskega prvaka iz Zagreba.

crnic bezjak gw
Prvi polčas se je sicer končal z rezultatom 1:1, že takoj po prihodu iz slačilnice pa je Rijeka še drugič povedla. Oba zadetka je za Kekovo četo prispeval Gavranović. Zmago je v 72. minuti potrdil Župarić. Za zmagovalce je vseh 90 minut odigral Roman Bezjak, medtem ko je Matic Črnic zmago svojih soigralcev spremljal s klopi.