Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Skrito v raju: Renato šokiral z maščevanjem

Matej Mohorič o nedolžni ureznini, ki mu je niso...

0 31.05.2017 21:45:31

Dino Martinović potopil bolgarskega prvaka (video)

Lokomotiv Plovdiv
Ludogorec je v zadnjih letih absolutni vladar bolgarskega klubskega nogometa, danes pa je doživel enega redkih porazov na domači sceni.

Res je, da so si zeleni iz Razgrada že zdavnaj zagotovili naslov prvaka, saj je do konca sezone ostal samo en krog, Ludogorec pa ima na vrhu lestvice velikanskih šestnajst točk prednosti pred zasledovalci.

Toda danes je vseeno prišlo do velikega presenečenja, ko ga je na njegovem igrišču premagal Lokomotiv iz Plovdiva. Eno glavnih vlog pri zmagi gostov pa je odigral slovenski nogometaš Dino Martinović, ki je dvoboj začel v udarni zasedbi gostov.

Najprej ga je po bliskovitem prodoru v 32. minuti v kazenskem prostoru nepravilno ustavil domači vratar in sodnik je pokazal na belo piko, iz katere je v polno meril Kamburov. Nato pa je Martinović v 69. minuti poskrbel še za vodstvo svoje ekipe z 2:0. Domačega vratarja je premagal s strelom z glavo in se podpisal pod svoj sedmi zadetek na petnajsti tekmi. V zadnjih treh krogih je štirikrat meril v polno.