250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 08.05.2017 18:38:41

Ostra kritika Andražu Šporarju: Švicarski portal ga je po zadnji tekmi označil za 'luzerja'

Andraž Šporar se na zadnji tekmi v švicarskem prvenstvu ni preveč izkazal.

Čeprav je Basel vnovič postal državni prvak Švice, Andraž Šporar nima kdo ve koliko pravih razlogov za zadovoljstvo. Nekdanji kapetan Olimpije se je po selitvi iz Ljubljane v dresu švicarskega velikana med strelce vpisal le enkrat, čeprav daleč od tega, da ni dobil prave priložnosti. Doslej je odigral sedemnajst prvenstvenih, tri pokalne in štiri evropske tekme, skupaj je torej zbral 24 nastopov. V polno pa, kot rečeno, meril zgolj enkrat.

Nič čudnega torej, da javnost nad njim vsaj za zdaj ni pretirano navdušena, mediji pa so ga med zobe vzeli tudi po zadnji tekmi z Luganom. Ta se je končala z 2:2, Šporar je na igrišču preživel 62 minut. Švicarskemu portalu Sportalu (sportalnow.com) se je njegova predstava zdela celo tako slaba, da so ga označili kar za 'luzerja' tekme!

Zapisali so, da je v prvem polčasu sem in tja še prišel v priložnost, v drugem polčasu pa se povsem izgubil in bil pričakovano tudi dokaj zgodaj zamenjan. Ni kaj, Šporar bo moral pokazati precej več, če bo želel uživati tak status, kakršnega je imel v Sloveniji