Znani tekmovalec kviza pokvaril slavno Kolo sreče

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

0 22.04.2017 09:18:00

Sijajno: Slovenec s hat-trickom odločil derbi in postal kralj strelcev! (video)

fc-wacker-innsbruck.at
Zapomnite si ime: Patrik Eler. Slovenski napadalec z velikimi koraki vzbuja pozornost v naši severni soseščini.

Njegov Wacker Innsbruck igra v drugi avstrijski bundesligi, sinoči pa je Elerja in kolege čakal test v podobi lokalnega derbija proti Wattensu. Z njimi so doslej Innsbružani v sezoni trikrat izgubili, a tokrat so imeli na svoji strani razpoloženega slovenskega napadalca.

Najprej je že v osmi minuti zadel za 1:0, nato pa je še asistiral soigralcu Florianu Jamnigu, preden je z dvema zadetkoma pred polčasom zapečatil usodo Wattensa. Tretji zadetek smo za vas izbrskali na svetovnem spletu.

Kasneje so tekmeci sicer zaigrali bolje, a zmaga Innsbrucka kljub trem zadetkom domačinov ni bila ogrožena. Tretjega so namreč dosegli v sodnikovem podaljšku drugega polčasa.

patrik eler
vszi

Eler je s hat-trickom v prvem polčasu prevzel vodstvo na lestvici strelcev, kjer ima sedaj 19 golov, ob tem pa je za zadetke soigralcev podal še šestkrat, kar je res izjemen izkupiček za primorskega napadalca, ki se s takšno formo lahko odkrito nadeja nastopa na ravni višje.