Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

0 01.11.2015 18:54:06

Kako je Bezjak zrušil Hajduk (video)

nk rijeka
Po Dinamu je Rijeka ugnala še Hajduk, eden glavnih junakov reškega prvoligaša pa je Slovenec Roman Bezjak.

Varovanci Matjaža Keka nadaljujejo s fantastičnimi predstavami, tokrat so na vročem gostovanju na Poljudu s kar 3:0 ugnali Hajduk

Rijeka je Splitčane popolnoma nadigrala, odlično partijo pa sta odigrala tudi oba slovenska nogometaša, ki si kruh služita pri Rijeki. Miral Samardžić je bil, tako kot pravzaprav zmeraj, fantastičen v obrambnih nalogah, Roman Bezjak pa je bil še boljši!

Občasni slovenski reprezentant je v 28. minuti po odličnem protinapadu in še boljši podaji stekel sam pred vratarja Kalinića in ga z natančnim strelom uspel tudi premagati. Že do polčasa je Rijeka svojo prednost prek Tomasa povišala na 2:0, na začetku drugega polčasa pa je Balaj zabil še zadnji žebelj v krsto nemočnih Splitčanov.

Dodajmo še, da je Bezjak zabil še en zadetek za Rijeko, toda sodniki so ga zaradi domnevnega prepovedanega položaja - izkazalo se je, da povsem neupravičeno, kajti Slovenec niti približno ni bil v nedovoljenem položaju - razveljavili.

Rijeka je s to zmago zasedla vrh razpredelnice v hrvaškem državnem prvenstvu, pred Hajdukom ima 2, pred Dinamom pa 4 točke prednosti.

Zadetek Bezjaka, ki je "odprl" Hajduk, si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.