Poraz NKBM: z diletantsko tožbo hotela ...

bk
bk
0 30.08.2015 22:01:26

Birsova najnovejša mojstrovina (video)

Slovenski nogometaš na tekmi Chieva in Lazia poskrbel za sijajen zadetek iz prostega strela.

V najboljšem italijanskem nogometnem prvenstvu je bilo danes na sporedu osem tekem. V središču je bil boj Rome in Juventusa, ki ga je prva dobila z 2:1, a v našem primeru se je v središču znašel Valter Birsa.

Ta je s Chievom, za katerega igra tudi Boštjan Cesar, gosti Lazio in že v prvem polčasu povedel s 3:0. Za tretji zadetek je poskrbel prav Slovenec, ki se je v 45. minuti iz prostega strela "očistil pajčevino" v zgornjem levem kotu gola Lazia.

Valter je očitno trenutno v odlični formi, saj je na dveh odigranih tekmah dosegel dva gola in tri podaje. Danes je podal tudi pri vodilnem zadetku Chieva v 12. minuti, nato pa se je podobno izkazal še pri golu za vodstvo s 4:0 v 68. minuti. S tem izidom se je tekma tudi končala, Valter pa je srečanje zapustil v 81. minuti.