Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

7 20.11.2022 17:38:31

Številni navijači so ogorčeni! So sodniki po ogledu posnetka grdo oškodovali Ekvadorce?! (foto)

Svetovno prvenstvo v Katarju so odprli domačini in Ekvadorci, ki nastopajo v skupini A.

Že pred srečanjem je bilo mogoče slišati namigovanja, da so Katarci podkupili tekmece, da bi srečanje dobili z 1:0, in to z zadetkom v drugem polčasu. Že po dobrih dveh minutah pa smo videli prvo sporno situacijo na turnirju.

Enner Valencia je z uspešnim strelom z glavo matiral domačega vratarja in goste popeljal v vodstvo. A ne za dolgo, glavni sodnik Daniele Orsato je zadetek razveljavil zaradi nedovoljenega položaja. Na posnetku se tega ni dobro videlo, zato so družbena omrežja hitro preplavila sporočila ogorčenih navijačev, ki so v glavnem puščali sporočila v smislu, da gre za zaroto. 'Goljufajo pred našimi očmi', 'kako je to lahko ofsajd' so sporočila, ki so preplavila družbena omrežja.

Vseeno pa lahko rečemo, da je uradni posnetek pokazal, da je bilo koleno ekvadorskega nogometaša pri oddaji žoge vendarle malenkost pred katarskim igralcem ...