Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 08.06.2022 00:23:57

Evropska klasika brez zmagovalca, Angleže rešila enajstmetrovka!

Osrednji obračun večera v nogometni ligi narodov med Nemčijo in Anglijo v Münchnu se je končal brez zmagovalca. Domačini so povedli preko Jonasa Hofmanna v 50. minuti, gostje pa so izenačili iz enajstmetrovke Harryja Kanea v 88. minuti. Druga tekmo v ligi A med Italijo in Madžarsko se je končalo z zmago gostiteljev z 2:1.

Za Italijane sta v polno zadela Nicolo Barella in Lorenzo Pellegrini v prvem polčasu, gol za Madžarsko pa je v lastno mrežo zabil Gianluca Mancinie.

Anglija je tako prišla do prve točke po dveh krogih v skupini 3, Italija je vpisala prvo zmago, Nemčija drugi remi, Madžarska pa je presenetljivo druga, potem ko je v uvodnem nastopu premagala Anglijo z 1:0.

V ligi B je Finska premagala Črno goro z 2:0 in prevzela vodstvo v skupini 3, Bosna in Hercegovina pa je po remiju na prvi tekmi s Finsko vpisala tri točke proti Romuniji (1:0).

Slovenija, ki je v Stožicah izgubila s Švedsko 0:2 in v Beogradu s Srbijo 1:4, bo naslednjo tekmo v ligi B odigrala v četrtek na Norveškem.

Značke: nogomet, liga narodov