Poroka na prvi pogled: Trk realnosti takoj po ...

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

ue
ue
0 23.06.2021 18:56:18

UBOGI REVEŽ! Obranil 11-metrovko, potem pa TOLE! Neverjetna napaka, kakšen AVTOGOL slovaškega vratarja! (video)

V zadnji tekmi skupinskega dela si nasproti stojita Španija in Slovaška.

Španci bi lahko povedli že v 12. minuti, saj je sodnik Bjorn Kuipers pokazal na enajstmetrovko. Toda (ne ravno najboljši) strel Alvara Morate je slovaški vratar Martin Dubravka obranil.

A ne prav dolgo zatem se je iz junaka prelevil v ... Tekla je 29. minuta, Španci so pritiskali in Pablo Sarabia je takrat ustrelil z roba kazenskega prostora. Žoga je zadela prečko in se odbila visoko v zrak. Pričakovali smo, da jo bo Dubravka, ki je čakal v pripravljenosti, ujel ali boksnil bodisi v kot bodisi nazaj v polje.

A zgodilo se je nepričakovano. Dubravka se je prezgodaj odrinil, resnično boksnil žogo, a to v slogu odbojkarja storil tako nespretno in slabo, da je ta pristala v mreži namesto kje drugje. Veselje za Špance, ki so povedli z 1:0.