Kaj se danes dogaja s prvim zmagovalcem ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 13.06.2021 09:03:01

Klobuk dol, LUKAKU! Kar je po zadetku naredil ERIKSENU, morate videti VSI! (video)

Belgija je zanesljivo opravila z Rusijo, Romelu Lukaku pa se na tekmi ni izkazal zgolj z dvema zadetkoma.

Belgijci so pod vodstvom selektorja Roberta Martineza prvenstvo začeli tako, kot so številni od njih pričakovali. Da niso zaman prva reprezentanca na svetovni lestvici in eni favoritov tega vseevropskega turnirja, so dokazali že v prvem polčasu, v katerem so prišli do lepe prednosti, v drugem pa le dokončali delo in na koncu slavili s 3:0.

Že v 10. minuti je prvega od svojih dveh zadetkov na tekmi dosegel zvezdnik Interja Romelu Lukaku, Belgijec pa je takrat poslal tudi jasno sporočilo svojemu klubskemu soigralcu. Po zadetku je tekel proti kameri ob igrišču, pogledal v njo in dejal: "Chris, Chris. Ostani močan. Rad te imam." Sporočilo je bilo kakopak namenjeno Dancu Christianu Eriksenu, ki je na tekmi proti Finski nezavesten obležal.

Značke: lukaku, belgija