Poroka na prvi pogled: Trk realnosti takoj po ...

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

1 11.02.2021 08:22:15

KRALJ! Legendarni Dabanović se je po 17 letih OPRAVIČIL za gol, ki ga je prejel V REPREZENTANCI, in zapisal ...

Legendarni Mladen Dabanović je pristavil svoj lonček.

Slovenski politiki so v zadnjem obdobju poskrbeli za kar nekaj dogodkov, s katerimi so razjezili javnost, sledila so opravičila, ki pa mnogim ne pomenijo prav nič. Svoj lonček je pristavil tudi legendarni slovenski vratar Mladen Dabanović, ki je na Twitterju znan po svojem ostrem in neodlakanem jeziku.

"V tem času opravičil.. Bi se jaz opravičil za prejet gol proti HRV, 2003, za Bežigradom... Žogo sem želel ujet..." je sporočil Dabanović in spomnil na dogodek, ki se je zgodil novembra 2003. V dodatnih kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2004 se je Slovenija merila s Hrvaško. Prvi dvoboj se je končal z 1:1, na povratnem pa je za edini zadetek na tekmi poskrbel Dado Pršo. Slednji je Dabanovića premagal v 61. minuti, za nameček je le dve minuti prej Igor Tudor prejel rdeči karton. Dabanoviću se je žoga izmuznila iz rok, če se dogodka ne spomnite, si ga lahko ogledate spodaj.

Značke: dabanović, slovenija