Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 02.01.2021 18:28:45

Bayer brez skoka na vrh lestvice

Nikola Miljković
Nogometaši Bayerja iz Leverkusna so zamudili priložnost, da bi se z zmago v 14. krogu nemške lige vsaj začasno povzpeli na vrh lestvice. Na gostovanju pri Eintrachtu v Frankfurtu so namreč izgubili z 1:2.

Bayer je doživel svoj drugi poraz sezone in tako zaostaja za dve točki za vodilnim Bayernom, ki bo v nedeljo gostil Mainz. Gosti so začeli dobro in povedli v deseti minuti prek Nadiema Amirija. V 22. minuti je izenačil Amin Younes, Edmond Tapsoba pa je v 54. dosegel avtogol.

Na drugih popoldanskih tekmah so zmagali gosti. Köln je doma izgubil proti Augsburgu z 0:1, Hoffenheim proti Freiburg z 1:3, Arminia proti Borussii Mönchengladbach z 0:1, Werder pa proti Unionu Berlinu z 0:2. Slednji se je vsaj začasno povzpel na četrto mesto.

Danes sta na sporedu še obračuna Hertha - Schalke 04 in Stuttgart - Leipzig. Ekipa Kevina Kampla bi z zmago skočila na vrh lestvice. V nedeljo pa bo ob tekmi Bayerna in Mainza še srečanje med Borussio Dortmund in Wolfsburgom.

Značke: nogomet, nemčija