5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

2 07.09.2019 09:55:53

Hej, POGLEJTE, kdo se je vpisal med STRELCE! Kolumbija in Brazilija z Neymarjem remizirali

Na prvi prijateljski tekmi po južnoameriškem nogometnem prvenstvu sta se brazilska in kolumbijska reprezentanca razšli z neodločenim izidom 2:2. Reprezentanci sta tekmo odigrali v ZDA v Miamiju, za Brazilce sta zadela Casemiro in Neymar, za Kolumbijce pa obakrat Luis Muriel.

Casemiro je Brazilce po podaji Neymarja v 19. minuti povedel v vodstvo, a to ni dolgo trajalo. Muriel je najprej v 25. minuti izenačil izid s strelom z bele točke, devet minut pozneje pa je Kolumbijo povedel v vodstvo. Končni rezultat je v 58. minuti postavil Neymar.

Neymar se je tako po trimesečnem premoru uspešno vrnil v reprezentanco. Nogometaš pariškega PSG je zaradi poškodbe gležnja namreč izpustil južnoameriško prvenstvo in zmago reprezentančnih kolegov opazoval zgolj s klopi.