Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 15.07.2019 10:16:27

Aaaaaaa! NORO, NAJBOLJ NORO! Mojstrovina Mahreza z ZADNJIM STRELOM na tekmi! Za FINALE!!! (video)

Znana sta finalista afriškega pokala narodov.

Znana sta finalista afriškega pokala narodov, za zmago se bosta udarila Senegal in Alžirija. Obe polfinalni tekmi sta bili prava drama. Senegal je Tunizijo premagal z avtogolom v 100. minuti tekme, Alžirija pa je Nigerijo izločila z dejansko zadnjim strelom na tekmi. In to v 95. minuti! Sodnik je obračun podaljšal za štiri minute, nato je dal jasno vedeti, da bo dovolil le še prosti strel z 18 metrov od gola.

Odgovornost je v noge prevzel Riyad Mahrez in postregel z mojstrovino vseh mojstrovin. Za ekstazo vseh ekstaz. Žogo je z odlično odmerjenim strelom poslal v mrežo; malce tudi s pomočjo vratarja, ki bi lahko posredoval bolje. Ampak vseeno: tako udariti pri rezultatu 1:1, tako udariti v 95. minuti in tako udariti v polfinalu velikega tekmovanja ... To je pač nogometna poezija, vredna večkratnega ogleda.