Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 17.06.2019 10:40:53

Cavani in Suarez sta se poigrala s tekmeci

Katarci, gosti na južnoameriškem nogometnem prvenstvu in naslednji gostitelji mundiala, so na slovitem stadionu Maracana v Rio de Janeiru priredili preobrat in v skupini B remizirali (2:2) s Paragvajci. Medtem pa je Urugvaj v skupini C na krilih Edinsona Cavanija in Luisa Suareza visoko, s 4:0 v Belo Horizonteju odpravil Ekvador.

Na Maracani so se pomerili Paragvajci in Katarci, azijski prvaki, ki kot gosti nastopajo na Copi Americi. Že v četrti minuti je Oscar Cardozo z bele točke popeljal Paragvaj v vodstvo, ki ga je v 56. minuti Derlis Gonzalez povišal na 2:0. A Katarci se niso predali in so z zadetkoma Almoeza Abdulle (68. minuta) in Boualema Khoukija (77.) prišli do izenačenja.

V skupini B je ta čas v vodstvu Kolumbija, ki je v soboto z 2:0 premagala Argentino. Gostitelji Brazilci so na vrhu skupine A po zmagi (3:0) nad Bolivijo na petkovi uvodni tekmi prvenstva.

Urugvajci so na stadionu Minerao s 4:0 premagali Ekvadorce. Že v prvem polčasu so zadeli Nicolas Lodeiro (5.), Edinson Cavani (33.) in Luis Suarez (44.), končni izid je z avtogolom v 80. minuti dosegel Arturo Mina.

Danes se bo Čile pomerili z drugimi gosti tega prvenstva, Japonci.