Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Poroka na prvi pogled: Kdo plačuje račune?

1 08.01.2017 08:43:52

Pojasnilo iz Abu Dabija: To sploh ni bila prava tekma!

Grega Wernig
Je Slovenija izgubila z Ugando ali ne?

Slovenska nogometna reprezentanca – v Združenih arabskih emiratih se mudi tako imenovana prvoligaška zasedba – je menda v Abu Dabiju že odigrala prvo prijateljsko tekmo. Pomerila naj bi se z Ugando in izgubila z 0:1, vsaj tako poročajo tamkajšnji mediji. Toda novico o domnevnem porazu so v vodstvu reprezentance sprejeli s precejšnjim začudenjem.

Kot so nam sporočili, so se sicer res recimo temu tako družili z reprezentanti Ugande, a daleč od tega, da bi odigrali prijateljsko tekmo v pravem pomenu besede. Skupnemu treningu je namreč sledila malce resnejša vadba v smislu dveh odigranih polčasov, toda vsak je trajal le po 25 minut, hkrati na "tekmi" ni bilo niti sodnikov.

Precej bolj zares bo šlo kakopak naslednji teden, ko se bo Slovenija pod vodstvom Srečka Katanca pomerila s Savdsko Arabijo in Finsko.