Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

7 22.04.2024 08:24:59

Še Messi bi bil ponosen! Noro, kaj je Pišek naredil Celju, takšnega zadetka pa še ne! (video)

Martin Metelko
Domžalčani so presenetljivo premagali vodilne Celjani, junak dvoboja pa Jošt Pišek.

Gledalci v Domžalah niso bili razočarani, saj so domači nogometaši in Celjani uprizorili pravo nogometno poslastico. Na koncu so presenetljivo slavili Domžalčani, veliki junak pa Jošt Pišek. Slednji je v 54. minuti naprej poskrbel za izenačenje na 1:1, v 83. minuti pa je s sijajnim zadetkom odločil tekmo in postavil končnih 3:2. Za svoj drugi zadetek na tekmi je za vse poskrbel sam. Tekel in preigraval je od svojega do tekmečevega kazenskega prostora, bil prehiter za celjske branilce, za zaključek pa je žogo mimo Matjaža Rozmana poslal v mrežo. Vrhunce tekme si lahko ogledate v spodnjem posnetku, drugi zadetek Piška pa se začne pri 5:04.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko  ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: pišek, domžale