Koga briga Barbariga?!

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

1 04.03.2024 08:43:04

Zadetek, o katerem govorijo vsi! Koprčani zabili Rogaški, ki sploh še ni uspela zamenjati vratarja! (video)

Koprčani so na tekmi z Rogaško hitro povedli, na koncu pa morali priznati premoč Rogaški.

Koper je na tekmi 24. kroga Prve lige Telemach povedel že po dobri minuti in pol, ko Rogaški po začetnem pritisku domačih še ni uspelo opraviti menjave v vratih. Oskar Drobne običajno zaradi kvot tekmo začne z Žanom Lorberjem in ga ob prvi prekinitvi menja z Ajdinom Mulalićem. Tokrat pa so Primorci pritisnili od prve sekunde in zadeli, potem ko je po podaji Bedeja Osujija iz bližine z leve strani zadel Timothee Nkada. Akcijo si lahko ogledate v spodnjem posnetku, in sicer od 0:36 naprej.

Čeprav se je zdelo, da se bo Koper sprehodil do nove zmage v domačem prvenstvu, pa se gostje niso dali. Še več, zadnja ekipa Prve lige Telemach je najprej izenačila, v sami končnici prvega polčasa pa so Slatinčani povedli z 2:1 in hkrati postavili končni izid. Po podaji z desne strani je Mijić prišel do strela z glavo, Jan Koprivec je žogo odbil, a le do Oliverja Kregarja, ki jo je brez težav pospravil v mrežo za 2:1.

Značke: koper, rogaška