Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Zaključek 1. sezone zaznamovale ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

34 22.02.2023 18:25:42

Najprej šok za Olimpijo, potem pa … Golijada! Uf, kakšni zadetki so padali v Stožicah, poglejte si te mojstrovine! (video)

Končan je zanimiv dvoboj Olimpije in Gorice.

Olimpija - Gorica 4:3 (2:1)
Ljubljana - Stadion Stožice, sodniki: Halilović, Gabrovec, Burjan.
* Strelci: 0:1 Kolobarić (4.), 1:1 Aldair (12.), 2:1 Kvesić (17.), 3:1 Bristrić (50.), 4:1 Bristrić (58.), 4:2 Ahmetaj (67.), 4:3 Ahmetaj (90+2./11 m).
* Olimpija: Vidovšek, Aldair (od 78. Gavrić), Milović, Estrada, Sualehe (od 78. Crnomarković), Krdžalić (od 59. Lasickas), Sešlar (od 59. Elšnik), Kvesić (od 59. Doffo), Bristrić, Posavec, Nukić.
* Gorica: Likar, Brekalo (od 75. Mlakar), Selimović, Agić, Andrejašič, Ankrah, Jukić (od 59. Ahmetaj), Stankovski (od 59. Petrović), Krajnc (od 84. Leban), Karriuca, Kolobarić (od 84. Iličić).
* Rumeni kartoni: Milović, Nukić, Sešlar; Agić, Selimović.

Zmaji so uspešno zacelili rane po težkem porazu v Mariboru. Gorico so v Stožicah premagali s 4:3, potem ko so po zadetku Daria Kolobarića že po štirih minutah zaostajali z 0:1. A četa Alberta Riere je imela odgovor(e), in to kakšne(ga)!

Najprej je z mojstrovino v 12. minuti izenačil Aldair, v 17. minuti je s podobnim projektilom domačine v vodstvo popeljal Mario Kvesić. Po glavnem odmoru je z dvema zadetkoma (50. in 58. minuta) zablestel še Adnan Bristrić, končni izid pa je po napaki Matevža Vidovška v 67. minuti in še enem zadetku v sodnikovem podaljšku postavil Alessandro Ahmetaj.

Zadetke si oglejte spodaj in uživajte predvsem v Aldairjevi, Kvesićevi in Bristrićevi mojstrovini.

Na vrhu lestvice imajo zeleno-beli 13 točk prednosti pred Celjem, Gorica pa je zadnja s 15 točkami, dve zaostaja za Taborom in tri za Radomljami. Olimpija bo v 24. krogu v soboto gostovala v Kopru, Gorica pa bo dan pozneje gostila Domžale.

Značke: olimpija, gorica