Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kate se je odločila, da bo okrevala na res rajskem otoku Odkrito.si

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 19.01.2023 15:43:21

Kaj pa obramba?! Olimpija najbolj vroči ekipi lige zabila tri gole in vodila, nato pa ... (video)

Olimpija zaostajala z dvema zadetkoma, povedla, na koncu pa se je tekma končala brez zmagovalca.

Nogometaši Olimpije so se v turškem Beleku pomerili z najbolj vročo ekipo poljskega prvenstva. Rakow, ki na prvenstveni lestvici prepričljivo vodi pred Legio, pred katero ima kar 9 točk naskoka, je v drugem polčasu vodil že z 2:0, a prednosti ni znal zadržati. Zmaji so v razmaku 16 minut dosegli kar tri zadetke, Pascal Estrada je v 67. minuti načel mrežo Poljakov, kapetan Max Timi Elšnik je v 76. minuti izenačil na 2:2, sedem minut pozneje pa je Olimpijo v vodstvo popeljal novinec pri Olimpiji Admir Bristrić.

Vodstva niso znali zadržati niti zmaji, ki so v izdihljajih tekme prejeli še en zadetek, dvoboj pa se je končal s 3:3. Vrhunce dvoboja si lahko pogledate v spodnjem posnetku.