1 17.10.2022 10:39:24

Tako sta v Fazaneriji blestela Mirlind Daku in Tio Cipot ... (video)

Aleš Cipot
Mura je brez pretiranega stresa ugnala Radomljane.

Sobočani so prvič v dozdajšnjem delu prvenstva povezali dve zmagi. Bili so prepričljivo boljši od Radomljanov (3:0), ki so jih pod taktirko Damirja Čontale ugnali prvič, uspelo jim je v četrtem poskusu. Črno-beli so že v deveti minuti vodili z 2:0 in si zagotovili odlično izhodišče za nadaljevanje, pravzaprav je bila to prva tekma Mure brez pretiranega stresa v tej sezoni. Marsikaj se je zgodilo prvič za zadovoljstvo in aplavze v prekmurskem nogometnem hramu, v središču pozornosti je bil Mirlind Daku. Znova je zablestel! Kosovski napadalec je dvakrat zadel v polno in se z desetimi goli še bolj utrdil na vrhu lestvice strelcev, znova je bil odličen tudi Tio Cipot, ki se je enkrat vpisal med strelce in prispeval podajo. V domači zasedbi je bilo še nekaj razpoloženih igralcev, toda celotne tekme vendarle in kljub vsemu niso odigrali na primerni ravni. Po hitrem vodstvu z dvema zadetkoma so Sobočani malce 'ugasnili', privoščili so si slabših 20 minut, a se potem znova dvignili in niso dovolili, da bi tekmeci lahko vsaj upali na presenečenje.