Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

9 16.10.2022 08:35:50

Prizor po večnem derbiju šokira! To o dogajanju na zelenici pove vse, neverjetno, kakšna razlika! (foto)

Grega Wernig
Maribor je bil v Stožicah nemočen.

Drugi letošnji večni derbi je pod streho. Olimpija je v Stožicah slavila z 1:0, zaostanek Maribora pa se je za vodilnimi zmaji tako povišal že na zajetnih 16 točk. Dvoboj se je končal z minimalno zmago Ljubljančanov, ki so povedli po uspešno izvedeni najstrožji kazni Maria Kvesića, kljub zgolj desetim igralcem na terenu, saj je bil v 56. minuti prvega polčasa izključen Sven Šoštarič Karič, so so gostje pogumno borili. A več od tega niso zmogli, še najbolj zgovorno o premoči Olimpije pa govori prizor, ki smo ga lahko videli po tekmi. Statistika v korist domače ekipe pove vse, gostje niso zmogli niti enega strela v okvir vrat.