Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Indira Ekić potrdila, da bo postala mamica

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 25.07.2022 10:17:22

Spektakel v Fazaneriji! Navijači so jih silili, da to naredijo, po veličastni zmagi pa se je zgodilo tole ... (video)

Aleš Cipot
Nora tekma v prekmurskem nogometnem hramu.

Čeprav so po zgodnjem vodstvu ob polčasu zaostajali z 1:3, soboški črno-beli v spopadu z Domžalami niso obupali. V nadaljevanju so vstali od mrtvih in si zagotovili ves izkupiček. In prav gotovo jim je uspelo tudi po zaslugi navijačev. Če bi malce pretiravali, bi lahko zapisali, da predvsem po njihovi zaslugi ... Na začetku drugega dela, ko so gostje imeli celo priložnost za 1:4, bi marsikdo pričakoval obilo nejevolje in koncert žvižgov, toda namesto tega se je zgodilo nekaj drugega. Gledalci na tribunah so se 'dvignili' in začeli glasno spodbujati svoje ljubljencev. Pravzaprav so jih silili v napad, namenjali so jim izjemno energijo in na koncu so z združenimi močmi prišli do tako zelo želenega uspeha. Fazanerija je po golu Nikole Petkovića v zadnji minuti eksplodirala od navdušenja, prizori po tekmi so bili temu primerni. Privrženci Mure so slavili še dolgo po zadnjem žvižgu Mateja Juga ter varovance Damirja Čontale z igrišča pospremili z ovacijami. Ter pesmijo ...

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: mura, fazanerija