Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 27.10.2021 18:08:16

DRAMA v Domžalah! Po rednem delu in podaljšku brez zmagovalca, ENAJSTMETROVKE pa so odločile, da v naslednji krog potuje ...

m24.si
Nogometaši Celja so prvi polfinalisti pokala Pivovarne Union. Celjani so v Domžalah v prvem četrtfinalu po enajstmetrovkah premagali Kalcer Radomlje s 4:3 (0:0, 0:0).

Radomljani so od enajste minute igrali z igralcem manj, saj je zaradi igre z roko zunaj kazenskega prostora neposreden rdeči karton dobil vratar domačih Darko Marjanović. Kljub temu Celjani v prvem polčasu niso unovčili številčne prednosti, najbližje so bili v 44. minuti, ko je z roba kazenskega prostora streljal Advan Kadušić in zadel prečko.

Celjani, pokalni prvaki leta 2005, so bili tudi v drugem polčasu sicer nevarnejši tekmec, toda nikakor niso našli vrzeli v radomeljski obrambi oziroma so bili njihov streli preslabi in premalo natančni. Zapravljanje priložnosti se je nadaljevalo tudi v podaljšku, tako da so Radomljani zdržali do enajstmetrovk.

Obe ekipi sta bili v prvih treh krogih natančni, nato pa je Gedeon Guzina najprej poslal žogo čez gol, v isti seriji pa je David Šugić ustavil strel Žana Benedičiča. V peti seriji je nato še Ivan Šarić streljal previsoko, zmago Celja, ki je igral v finalu v prejšnji sezoni, pa je nato potrdil Ivan Božić.

Danes sta še dve tekmi, in sicer Mura - Bravo (17.00) in Olimpija - Koper (20.15), v četrtek pa bo še obračun Maribora in Domžal (20.15).