56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Matic: Nad Katjo nikoli nisem izvajal nasilja

Kaj je narobe? Slovenci bežijo v tujino! Jih doma...

ue
ue
0 17.07.2021 20:32:49

OLIMPIJA igrala proti primorskemu drugoligašu. V zaključku tekme se je ZGODILO TOLE!

Martin Metelko
Nogometaši Olimpije so odigrali peti pripravljalni obračun.

Olimpija - Dekani 4:1 (1:1)
Strelci: Kapun (21'), Tomić (81), Kurež (86'), Ziljkić (90'); Piciga (25')
Olimpija: Vidmar (od 70. Vidovšek), Gliha (od 46. Pavlović), Korun, Delamea (od 46. Ratnik), Boakye, Tomić (od 83. Kurež), Kapun (od 69. Ostrc), Elšnik, Aldair (od 83. Sešlar), Nukić (od 78. Petrov), Špehar (od 46. Ziljkić).

Ker je nedeljski dvoboj proti Domžalam zaradi torkove evropske tekme slednjih odpadel, so si zeleno-beli organizirali prijateljski dvoboj, tekmeca pa našli v drugoligašu iz Dekanov.

Ljubljančani so na stadionu na Kodeljevem slavili s 4:1, Primorce pa zlomili šele v zaključku srečanja. Povedli so sicer v 21. minuti, ko je zadel Kapun, a Dekani so hitro izenačili, štiri minute pozneje je gol dosegel Piciga.

Vse do 81. minute je bil nato izid 1:1, nato pa je Olimpija dosegle še tri zadetke, prvega Tomić, v 86. minuti je na 3:1 povišal Kurež, zadnji zadetek na srečanju pa je v 90. minuti dal novinec Ziljkić, ki je uspešno realiziral enajstmetrovko.

Značke: olimpija, ziljkić