Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

MasterChef: Kje je sodnik Luka Jezeršek?

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 16.06.2021 20:12:12

Mariborčani odigrali še drugo prijateljsko tekmo, tako so se odrezali na 'domačem' terenu ...

Grega Wernig
Nogometaši Maribora so danes odigrali drugo prijateljsko srečanje.

Potem, ko je NK Maribor pred dnevi z 2:0 zmagal v gosteh pri Kalsdorfu, so tudi danes ponovili vajo in jo še nadgradili.

Tokrat so v Gornji Radgoni s 3:0 premagali SC Weiz, avstrijskega tretjeligaša.

Na seznamu za nastop v dvoboju proti Weizu je bilo 22 kandidatov, od prve minute tokrat tudi Maher in Žugelj ter po priključitvi k moštvu Martinović. Premor so tokrat dobili Tavares, Koderman in Gorenak, Mitrović ter Guerrico pa sta še na seznamu poškodovanih.

Med strelce so se vpisali Martinović (15), Mutavčić (63) in Vipotnik (78).

V prvem polčasu so vijoličasti igrali v postavi: Jug, Milec, Pihler, Martinović, Sikošek, Maher, Kronaveter, Djelovci, Žugelj, Požeg Vancaš in Sirk, v drugem pa je Simon Rožman na teren poslal postavo: Bergsen, Mutavčić, Rec, Obreht, Bobarić, Maher (70. Djelovci), Vrhovec, Repas, Kotnik, Matko in Vipotnik