0 18.04.2021 13:40:48

NEEE, saj ni tega zgrešil?! Kar je zapravil IGRALEC KOPRA, redko vidimo, to vas bo ŠOKIRALO! (video)

Martin Metelko
Tudi to je del nogometa.

Še dobro, da je Koper v soboto premagal Tabor iz Sežane z 1:0, kajti v nasprotnem bi si Maks Barišić najbrž požrl kar nekaj živcev.

Koprski nogometaš je namreč v 32. minuti zapravil priložnost, pri kateri se zdi, da je težje zgrešiti kot zadeti. A to je nogomet, dogajajo se tudi take stvari, kot se je Barišiću, ki je dobil idealno podajo z desne strani, žogo bi z dveh metrov moral samo še poriniti v prazno mrežo.

Najbrž so vsi že videli zadetek, verjetno tudi Barišić sam, ki pa se je zapletel in od vodstva Koprčanov ni bilo nič. Večer in nedeljo je nato nesrečniku, ki je zapravil priložnost, in celotni ekipi polepšal Nardin Mulahusejnović, ki je v 56. minuti dal edini zadetek na tekmi.