3.000 hektarjev v roke Hrvatov: kaj vse je čudno ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Poroka na prvi pogled: Kdo plačuje račune?

ekipa ilek stuhec Ekipa24.si

Kaj je narobe? Slovenci bežijo v tujino! Jih doma...

1 27.01.2021 18:02:30

OJOJ, KAJ SI NAREDIL?! Vratar Celja se je POVSEM OSMEŠIL, storil je NEUMNOST LETA! (video)

Jurij Kodrun
Kakšna neumnost.

Nogometaši Celja so na današnji pripravljalni tekmi remizirali proti ruskemu drugoligašu, ki sliši na ime Krila Sovjetov, končni izid je bil 1:1 (za Celjane je gol iz enajstmetrovke dosegel Ivan Božić). Grofje so edini gol prejeli v zadnji minuti prvega polčasa, ko je v polno meril Ivan Sergejev. In kakšen zadetek je to bil. Rezervni čuvaj mreže Celja Metod Jurhar si je privoščil neumnost, kakršne si ne bi smel, in prejel zadetek, kakršnega vidimo zelo zelo redko ...

metod jurhar
Jurhar je najprej lepo obranil strel ruskega napadalca, nato spustil žogo na tla in ... Hja, ne vemo točno, kaj je želel storiti – s svojo negotovostjo mu je pomagal tudi Josip Ćalušić , a naredil je veliko neumnost, ruski nogometaš mu je ukradel okroglo usnje, podal do soigralca, ki je žogo zlahka potisnil v prazno mrežo.