Racman na Dobu: kdo od znanih menedžerjev je pred...

skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Del ekipe iz zakulisja kar preveč ...

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

5 08.08.2020 20:31:20

V spopadu hrvaških in slovenskih PRVAKOV v Zagrebu Celjani prepričljivo IZGUBILI, kapetan Lotrič zastreljal 11-metrovko

Jurij Kodrun
V sredo se bo začela nova sezona PLTS.

Novi slovenski prvaki bodo uvodni obračun novega prvenstva odigrali doma, v Celje pa prihaja Mura.

Moštva v zadnjih dneh pilijo detajle in formo spet preverjajo na prijateljskih tekmah.

NK Celje je prav danes v Zagrebu odigralo pripravljalno srečanje s hrvaškim prvakom, Dinamom, ki je bil od slovenskega boljši s 3:0.

Zagrebčani so v 7. minuti povedli z golom Marina, v 26. minuti je bil po podaji iz kota na 2:0 povišal Gavranović, končni izid pa je bil znan že na začetku drugega polčasa, ko je na 3:0 povišal Kulenović.

Tudi četa Dušana Kosića je imela svoje priložnosti. V 29. minuti je Lotrič zapravil 11-metrovko, v 63. pa je Novak zadel vratnico.

Značke: celje, dinamo