Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

NU
7 06.08.2020 21:22:07

Kdo so TRIJE mladeniči, ki so na preizkušnji pri ljubljanski OLIMPIJI

Jurij Kodrun
Olimpija se je danes v prvi in hkrati edini prijateljski tekmi pred novo sezono za zaprtimi vrati Stožic pomerila z novomeško Krko, pri tem preizkusila 22 nogometašev in na koncu izgubila z 1:3.

Bila je to Olimpija v novi podobi. Oziroma bolje rečeno je bil to obris, kako na bi bila Olimpija videti v prihajajoči sezoni. Novih obrazov je bilo kar nekaj, med drugim je v oči padla trojica fantov, ki je v Ljubljani na preizkušnji.

Že v prvem polčasu je priložnost dobil Radivoje Bosić, 19-letni krilni napadalec, ki se je v preteklosti kalil pri Crveni zvezdi in Partizanu, nazadnje pa igral v Švici za Wil. V drugem delu sta se predstavila še Petar Stanić, 18-letni levi krilni napadalec iz Srbije, ki je nazadnje igral za Dinamo iz Pančeva, medtem ko je na položaju defenzivnega vezista zaigral Omar Sijarić, 18-letni Črnogorec z nemškim potnim listom, ki je bil nazadnje pri Heidenheimu.

Kot že rečeno, se je tekma končala z izidom 1:3 za Novomeščane, edini zadetek za zeleno-bele pa je sredi drugega dela dosegel Marko Perković.

OLIMPIJA – KRKA 1:3

POSTAVA OLIMPIJE

Prvi polčas: Mrežar, Fink, Samardžić, Korun, Pavlović, Andrejašič, Elšnik, Sešlar, Ostrc (od 24. Bosić), Bezjak, Lupeta.

Drugi polčas: Sekulić, Perković, Šme, Kamy, Španja, Lipec, Sijarić, Stanić, Kurež, Bosić, Kadrić.

Značke: olimpija, krka