Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

8 17.06.2020 21:03:04

NORIŠNICA V STOŽICAH! Masaker na igrišču - glejte, KAJ SE DOGAJA PRED STADIONOM!

Neverjetni prizori v Stožicah.

V prvem polčasu tekme Bravo - Olimpija izid ... 0:4. Da, prav ste prebrali 0:4! Bravo je v nekaj minutah prvega polčasa zadnjega letošnjega mestnega derbija povsem razmontiral vodilno Olimpijo in ji kot po tekočem traku zabijal sijajne zadetke. Zelen-bela obramba je bila povsem nebogljena in je bila videti, kot da ji sploh ni jasno, kaj se dogaja. Na eni strani resnično fantastična predstava Brava, na drugi strani pa so nekateri celo začeli razmišljati o sabotaži igralcev Olimpije zaradi odhoda ljubljenega trenerja Safeta Hadžića.

Da, tako slabo je bilo. Tako grozno. Po dveh zadetkih Baturine ter po enem Matka in Kramarića je bil imel slednji celo velikansko priložnost za 5:0. Izraz na obrazu Nikice Milenkovića, ki nocoj nadomešča Hadžića kot začasni trener, pove vse. vse pa po tudi dejanje navijačev Olimpije. Zbrali so se na dveh straneh stadiona, za dvema tribunama - in izza obeh odmeva isti napev: "Safet Hadžić, Safet Hadžić!", ob koncu polčasa ap tudi "Manda, odj*bi." Pa si mislite, kar si hočete ...

Značke: olimpija, bravo