Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 05.06.2020 22:38:24

Celjski grofje GREDO PO NASLOV! Vodilna Olimpija na dosegu ene same zmage!

Celjani so v uvodnem krogu nadaljevanja prve lige Slovenije premagali Rudar in se tako močno približali vodilni ekipi prvenstva.

Vlogo favorita so proti velenjskemu Rudarju sprejeli z obema rokama in prikazali všečno predstavo, ki so jo kronali z zanesljivo zmago z 2:0.  Po prvem polčasu še ni nič nakazovalo na  zmago domačinov. Po glavnem odmoru pa smo spremljali le enosmerni promet proti vratom Rudarja. Najprej je v 47. minuti zadel Luka Kerin. v 84. minuti  je zmago potrdil Mitja Lotrič. Ob tekmi več imajo Celjani tako le še dve točki zaostanka za Ljubljančani. Ekipi se med seboj srečata že v naslednjem krogu! Olimpija svoje srečanje igra jutri proti Taborju iz Sežane. Rudar še naprej ostaja brez prvenstvene zmage.

Značke: rudar, celje