Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

1 03.06.2020 07:27:53

Domžalčani so zapravili ogromno vodstvo, a se izkazali z IZJEMNO ČLOVEŠKO potezo!

Martin Metelko
Domžale so v torek odigrale še zadnjo tekmo pred začetkom nadaljevanja prvenstva.

Za konec pripravljalnega obdobja so na domačem stadionu gostili tretjeligaško ekipo Brinje Grosuplje. Trener Andrej Razdrh je na tej tekmi dal priložnost predvsem mladim nogometašem, ki so v prvem polkčasu vodili že s 4:0.

V 43. minuti tekme pa je prišlo do neljubega dogodka, saj je udarec v glavo prejel vratar gostov, ki je moral z igrišča. Ker je ekipa Brinj v Domžale prišla z le enim vratarjem, so jim Domžalčani za drugi polčas 'posodili' svojega. Tako je Klemen Mihelak en polčas branil za ekipo Grosupljega, v gol rumene družine pa je stopil Lovro Štubljar, ki je v drugem polčasu prejel štiri gole, ekipi sta se razšli s prijateljskih 4:4.

Značke: domžale, plts