2 30.05.2020 19:41:16

NORO! Bravo odnesel MILANIČA IN ZAHOVIĆA, zdaj pa ... GLEJTE, kaj mu je naredil NOVI MARIBOR!

Grega Wernig
Izjemno odmevna prijateljska tekma med Mariborčani in Ljubljančani.

Poraz proti Bravu v okviru slovenskega državnega prvenstva je bil tisti, po katerem je najprej odstopil trener Darko Milanič, za njim pa je odšel še dolgoletni športni direktor Zlatko Zahović. Danes je Bravo v Mariboru gostoval na generalki pred ponovnim zagonom slovenske lige, v vlogi trenerja vijoličastih je bil Sergej Jakirović, tekma pa se je končala poooovsem drugače. Pravzaprav se bolj drugače ne bi mogla. Po prvem polčasu je še bilo 1:1, sledila pa je čista norišnica.

Za Maribor je v prvem polčasu zadel Blaž Vrhovec, v drugem pa so ob pravem obstreljevanju gostujočih vrat goli padali kot za stavo. Najprej je zadel Gregor Bajde, med strelce se je seveda vpisal motivirani Luka Zahović, ki je v igro vstopil s klopi, kar tri zadetke pa je za svoj hat-trick dosegel Rudi Požeg Vancaš. Da, prav ste sešteli, za neverjetnih končnih teniških 6:1. In za najboljšo mogočo napoved pred ponovnim zagonom prvenstva prihodnji konec tedna.

Značke: maribor, bravo