Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

4 28.09.2019 17:35:04

Vroče na igrišču, VROČE NA TRIBUNAH! Viole s transparentom ZBODLE kar vse LJUBLJANČANE! (foto)

Nikola Miljković
V Stožicah je pestro in na igrišču in na tribunah.

V Stožicah se merita Olimpija in Maribor, gostom iz prestolnice Štajerske kaže neprimerno bolje. Luka Zahović je zadel že v prvi minuti, nato je na 2:0 povišal Rok Kronaveter, hkrati so imeli Mariborčani še nekaj izjemnih priložnosti. Med drugim je Vitalijs Maksimenko žogo izbil z golove črte! Kljub zelo slabi igri so Ljubljančani nato znižali vodstvo tekmeca, in sicer se je med strelce vpisal Luka Menalo. Prvi polčas se je nato končal z vodstvom Maribora z 2:1.

Toda ni pestro le na zelenici, marveč tudi na tribunah. Viole so po stari navadi sredi prvega polčasa razgrnile transparent, s katerim so zbodle kar vse Ljubljančane. "Lubiana, Laibach, metropola Slovenije. Ali kriza identitete?" so zapisale Viole. Misel o tem, kaj natanko so navijači Maribora mislili s tem, prepuščamo kar vam ...