21 13.08.2019 22:05:48

MILEC OSTRO in za razmislek! Povem vam, kaj nas je VČASIH KRASILO, zdaj pa nas ne več!

Drago Wernig - TAKA
Martin Milec je zelo neposredno razmišljal po izpadu proti Rosenborgu.

»V prvem polčasu smo bili izjemno dobri in res je škoda, da nismo prvega zadetka dosegli nekoliko prej oziroma da skupno v celotnem polčasu nismo zadeli več kot enkrat. To bi lahko marsikaj spremenilo, verjetno bi v tem primeru imeli še več zagona za drugi polčas," je po porazu 1:3 v Trondheimu razmišljal Milec, a ob tem priznal, da bi težko karkoli zadostovalo ob dejstvu, da Maribor prejema preprosto preveč zadetkov. Doma in na mednarodni sceni.

"Nismo bili najboljši v zaključni, napadalni tretjini, nekatere akcije bi morali odigrati bolje. No, toda vseeno pa v vsakem primeru ne moreš pričakovati, da boš napredoval, če prejmeš šest zadetkov na dveh tekmah. Včasih se nam to ni moglo zgoditi. Tega, kar smo znali takrat, ko smo se postavili v trden blok in držali nadzor, zdaj ne vidim. To,kar nas je krasilo tedaj, nas zdaj ne krasi,« je bil Milec zelo odločen, pa si mislite, kar si hočete.

Značke: milec, maribor, rosenborg