Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

1 11.08.2019 19:49:52

Ibričić, KAJ PA POČNEŠ? Domžale v vse večji krizi, kapetan pa S TEM 'DARILOM' ob srhljivki (video)

Martin Metelko
Domžalčani so pred sezono napovedovali boj za naslov prvaka, po štirih odigranih tekmah pa so prikovani na dno prvenstvene lestvice.

Pričakovali smo, da bodo na domači tekmi proti Celju vendarle pokazali boljši obraz, a se je vse skupaj sfižilo že v prvi polovici tekme. Dario Vizinger je namreč v 12. minuti izkoristil nepazljivost in poigravanje kapetana Domžalčanov za vodstvo 0:1. Ko ima hudič mlade, mar ne ...

Za vodstvo z 0:2 je z roba kazenskega prostora poskrbel Mitja Lotrič, v 36. pa je na alarmantnih 0:3 povišal še Luka Kerin.

V drugem polčasu je Kerin zadel še enkrat za 0:4, potem pa so se grofje preveč sprostili, Domžalčani pa so se vrnili v dvoboj. V razmaku dveh minut sta zabila Podlogar in Ibričić z enajstmetrovke. Nesrečnik iz prvega polčasa pa je nato zabil še zadetek za 3:4.

Do popolnega preobrata rumena družina na koncu ni prišla, Celjani pa so za piko na i na koncu zabili še peti zadetek. Rezultatsko so Domžale na začetku te sezone povsem izgubljene, saj so v domačem prvenstvu zabeležili le remi proti Rudarju, izgubile pa so še proti Olimpiji in Taboru. Ter seveda proti Celjanom v pravi nogometni srhljivki.

Če vam posnetka Ibričićevega poigravanja ne odpre, si ga lahko ogledate tukaj.

-------------------------------------

Domžale - Celje 3:5 (0:3)

Domžale: Stadion športni park Domžale, sodniki: Skomina, Praprotnik, Vidali.
Strelci: 0:1 Vizinger (13.), 0:2 Lotrič (24.), 0:3 Kerin (36.), 0:4 Kerin (59.), 1:4 Podlogar (61.), 2:4 Ibričić (64., 11-m), 3:4 Ibričić (75.), 3:5 Vizinger (90.).
Domžale: Sorčan, Klemenčič, Lazarević (od 46. Podlogar), Ibričić, Sikošek, Kait, Ćorluka, Repas (od 46. Karič), Dobrovoljc, Gnezda Čerin, Vuk (od 56. Mujan).
Celje: Rozman, Stojinović, D. Štraus, Pišek, Lotrič, Novak (od 79. R. Štraus), Kerin (od 78. Božič), Benedičič, Vizinger, Zaletel, Vidmajer.
Rumeni kartoni: Gnezda Čerin, Sikošek; Stojinović, Lotrič, Božič.