Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

1 10.08.2019 18:50:38

NEVERJETEN ZADETEK MURE s kar 35 metrov! Poglejte, KAJ TAKEGA se zgodi zelo redko! (video)

Mura je v Kranju dosegla resnično neverjeten gol.

Mura je v Kranju v 21. minuti povedla z 1:0, pri čemer je šlo za resnično nevsakdanji splet okoliščin. POtem ko se je žoga odbila daleč iz kazenskega prostora, se je Klemen Šturm odločil, da bo sprožil s kar 35 metrov. Prej kakšen meter več kot manj. V visokem loku je poslal žogo proti vratom, a bi vendarle strel bil nekoliko preslab, če ne bi bilo katastrofalne napake kranjeskega vratarja Luke Čadeža. Ta bi žogo, ki je priletela v loku, moral ujeti, a jo je nekako izpustil v mrežo. Mura je prek Karamarka zadela za 2:= tik pred koncem prvega polčasa, medtem ko je Luka Majcen takoj na začetku drugega znižal na 1:2 iz enajstmetrovke. V 78. minuti je Luka Bobičanec zadel za 3:1 in postavil končni izid.

Gol lahko vidite spodaj ali pa na tej povezavi.

Značke: mura, triglav