"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

1 11.07.2019 20:49:33

MURA BO ŠE SANJALA Haifo! Razplet, ki ga v Murski Soboti ne bo lahko PREBOLETI!

Aleš Cipot/Fotolens
Mura je na gostovanju v Izraelu izgubila z 0:2. Toda na kakšen način.

Črno-beli iz Murske Sobote so odigrali odličen prvi polčas, v katerem bi lahko tudi povedli. Še več, imeli so najlepšo priložnost, ki jo je v 34. minuti zapravil Amadej Maroša. Bil je sam pred vratarjem, a najprej ni uspel ustaviti žoge, nato pa jo je vendarle spravil pod kontrolo, a meril v čuvaja mreže. Domači so si prislužili žvižge, ki so bili še glasnejši na začetku drugega dela, ko je Mura pri izidu 0:0 celo zadela, a iz nedovoljenega položaja.

Kazalo je odlično, Mura je bila v igri za velike stvari, toda favorizirani gostitelji so nato v nadaljevanju hitro dvakrat zadeli in povsem spreobrnili potek tekme. A to še ni bilo vse. Mura lahko objokuje tudi 84. minuto, ki je izjemno priložnost imel Andrija Bubnjar, a je bil ponovno uspešnejši domači vratar. In to v položaju, ki je bil za gostujočega napadalca resnično ugoden. Znižanje na 1:2 bi bilo pred povratno tekmo izhodišče, ki bi dopuščalo marsikaj, tako pa ...

Značke: mura, haifa