Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 20.06.2019 07:58:40

'VETERAN' Tavares je vsem mladeničem dokazal, da ni za staro šaro! To je njegov izjemen EVROGOL (video)

Maribor je na drugi pripravljalni tekmi z Akhmatijem klonil z 2:3.

Slovenski prvaki so dvoboj z Akhmatom bolje pričeli in povedli po avtogolu Kharin, ki je predložek Kotnika preusmeril v lastno mrežo. Rusi so izenačili v 32. minuti, ob polčasu pa je v obeh moštvih prišlo do številnih sprememb. Vijoličasti so na zelenico poslali povsem drugo enajsterico, ekipe z Groznija pa je v nadaljevanju prevzela pobudo in povedla s 3:1. Tavares je v 80. minuti z evrogolom z dvajsetih metrov znižal zaostanek, osem minut kasneje pa je po njegovem strelu eden izmed igralcev ruskega prvoligaša v svojem 16-metrskem prostoru igral z roko, a sodniška piščalka se ni oglasila in ostalo je pri porazu z 2:3. Tavares je tako z zadetkom dokazal, da še vedno ni za v staro šaro.