Koga briga Barbariga?!

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 16.05.2019 10:20:39

"TAK' PA MARIBOR POSTAJA PRVAK": Trije zadetki v desetih minutah za čisto EKSTAZO! (video)

Jurij Kodrun
Maribor je v desetih minutah poskrbel za veliki preobrat, ki je Štajercem prinesel nov naslov državnega prvaka.

Mariboru je uspelo, čeprav je že vse kazalo, da bi se odločitev o novem državnem prvaku lahko zavlekla še za en krog. A vijoličasti nogometaši niso pustili, da bi po šoku na zadnjem večnem derbiju doživeli še en boleč poraz.

Celjani so pred domačimi gledalci vodili z 1:0 od 8. do 74. minute, nato pa so na sceno stopili gostje. Sledil je pravi orkan, trener Dark Milanič je tokrat z menjavami zadel v polno, v naslednjih desetih minutah pa smo videli kar tri zadetke v dresu Celja.

Najprej Mešanović, nato Mlakar in za piko na i s sijajnim zadetkom z roba kazenskega prostora še Hotić. Za zmago. Za nov naslov državnega prvaka. Že petnajstega v zgodovini slovenske lige ...

Značke: maribor, celje