Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

4 23.03.2019 17:07:47

VELIKO PRESENEČENJE v Zagrebu! Mura se je pomerila z DINAMOM, hrvaški velikan že slavil, nato pa se je zgodilo ... (video)

V Zagrebu je bila odigrana prijateljska tekma med Dinamom in Muro.

Že res, da je bila tekma le prijateljske narave, pa vseeno. Pri Muri so lahko ponosni, da so se z gostovanja pri hrvaškem velikanu Dinamu vrnili - neporaženi! Zagrebčani so vodili že z 2:0, potem ko sta v polno merila Mislav Oršić, nekdanji član Celja, in Komnen Andrić iz enajstmetrovke. Že res, da je domači trener Nenad Bjelica v nadaljevanju v igro poslal številne in Dinama II, ki nastopa v 2. HNL, toda vseeno; Mura je prevzela pobudo, zabila dva gola in prišla do odmevnega remija z 2:2. Proti klubu, ki je šele v osmini finala izpadel iz lige Europa!

Mura je v prestolnici Hrvaške gola zabila v razmaku ene minute. V 66. minuti je kot prvi v polno meril Amadej Maroša, le nekaj trenutkov kasneje je mrežo Dinama zatresel tudi Nino Kouter. Črno-beli so tekmo začeli v naslednji postavi: Šafarić, Rebernik, Bošković, Maruško, Pucko, Šporn, Lorbek, Karničnik, Ćerimagić, Bobičanec, Sirk. V nadaljevanju so zaigrali tudi: Obradović, Peričić, Šturm, Kozar, Perčić, Šušnjara, Maroša, Kouter.

Posnetek celotne tekme si lahko ogledate v priloženem posnetku, če vam ga ne odpre, je na voljo tukaj!