Kate in Harry - Če se bo to zgodilo, se bosta ...

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

3 09.03.2019 15:29:46

KAKŠEN GOL! Zvezdnik Olimpije v slogu VELIKEGA MESSIJA! A kaj je počela obramba!? (video)

Martin Metelko
Olimpija po prvem polčasu tekme v Kranju vodi z 1:0.

Nogometaši Olimpije se v tem trenutku v 22. prvenstvenem krogu v Kranju merijo z nogometaši Triglava. Po prvem polčasu Ljubljančani vodijo z 1:0, edini zadetek v prvem polčasu pa je delo odličnega vezista zmajev Asmirja Suljića.

Slednji je bil najboljši posameznik Olimpije tudi na prejšnji tekmi, ko so aktualni slovenski državni prvaki na domačem igrišču premagali Celje, dobro formo pa je prenesel tudi na tekmo s Triglavom. V 28. minuti je zabil vodilni zadetek za zmaje, ko se je v slogu Lionela Messija poigral s kranjsko obrambo. A poraja se vprašanje, kaj za vraga so počeli obrambni nogometaši Triglava, ki so reagirali zares katastrofalno.

Vodilni zadetek Olimpije si lahko ogledate spodaj. če se vam ne prikaže, ga lahko vidite TUKAJ.

Značke: suljić, olimpija, triglav