Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

0 21.11.2018 18:19:26

Po DERBIJIH v LJUDSKEM VRTU spremembi na VRHU LESTVICE, pravico delila tudi nekdanja KRALJICA STRELK (foto)

Grega Wernig
Pod Kalvarijo so merili moči mariborski in domžalski upi.

Medtem ko se bo tekmovanje v 1. SNL nadaljevalo s petkovim derbijem med Olimpijo in Muro, sta bila v sredo popoldne na sporedu derbija v 1. mladinski in 1. kadetski ligi med Mariborom in Domžalami, na sporedu sta bili zaostali preizkušnji 10. kroga.

V starostni kategoriji U-19 so na igrišču z umetno travo v Ljudskem vrtu z 1:0 slavili gostje, edini gol je v 16. minuti dosegel Miha Vrhovnik. Rumeni so se z 10. zmago zavihteli na vrh lestvice, kjer imajo dve točki več od Olimpije, ki ima dve tekmi manj, in prav tako dve točki več od vijoličastih, ki so do zdaj odigrali tekmo več od domžalskih vrstnikov.

Pri kadetih je ves izkupiček ostal pod Kalvarijo. Tudi ta dvoboj se je razpletel z izidom 1:0, mladenič odločitve pa je bil Žan Vipotnik, ki je edini gol dosegel v 40. minuti. Štajerci so se s tem uspehom prebili na vrh lestvice, na prvem mestu imajo točko več od današnjih tekmecev, a tudi tekmo več.

6maribor domzale gw
Kot zanimivost dodajmo, da je na obeh tekmah pravico delila tudi Tanja Vrabel, ki se je poznavalci ženskega nogometa spomnijo kot nekdanje odlične napadalke v dresu Pomurja in slovenske izbrane vrste, med leti 2009 in 2014 je bila v 1. SŽNL kraljica strelk. Zdaj se torej preizkuša v novi vlogi, v Ljudskem vrtu je bila pomočnica glavnega sodnika.