Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

4 23.09.2018 09:30:14

Ste videli TO?! Predstava Maribora bo šla v ANALE, tako so si zabili DVA AVTOGOLA! (video)

Mariborčani so bili boljši nasprotnik, a po zaslugi dveh avtogolov le remizirali proti Domžalam.

Maribor je v soboto odigral tekmo devetega kroga domačega prvenstva. Nasproti so mu stale Domžale, ki so trenutno v rahli krizi, a v Ljudskem vrtu se to ni poznalo. Kljub temu, da so Mariborčani prevladovali, so se Domžalčani pogumno zoperstavili vodilni ekipi prvenstva, čeprav niso dosegli zadetka, so se z gostovanja vrnili s točko.

Za njo pa so najbolj zasluženi kar domači nogometaši, ki so si zabili oba zadetka. Prvega je Mitja Viler dosegel že v 17 sekundi dvoboja, končnih 2:2 pa je v 64. minuti postavil branilec Saša Ivković. Zanimivo, slednji je ob koncu prvega polčasa poskrbel za vodstvo domačih z 2:1.

Značke: maribor, domžale, plts