Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

Enega, dva, tri …? NE, ANTE ŠIMUNDŽA jih je zamenjal VSEH ENAJST!

Veselje nogometašev Mure.
Aleš Cipot/Fotolens
Črno-beli se pripravljajo na gostovanje v Velenju.

Po odmevni zmagi nad Domžalami so se začeli soboški črno-beli pripravljati na ponedeljkovo gostovanje v Velenju, vmes so odigrali še finalno tekmo pokalnega tekmovanja MNZ Murska Sobota. In si po pričakovanjih zagotovili lovoriko, v gosteh so s 4:0 (1:0) ugnali zasedbo Grada, ki bo v prihajajočih mesecih tekmovala v vzhodni skupini tretjeligašev. V prvem polčasu je mrežo gostiteljev načel Žan Karničnik, v nadaljevanju sta bila pred 400 gledalci uspešna še Sebastjan Šlak, ki se je med strelce vpisal dvakrat, in Amadej Maroša.

Ante Šimundža tokrat v začetno enajsterico ni uvrstil niti enega igralca, ki so v nedeljo od prve minute zaigrali proti dvakratnim prvakom, Mura se je predstavila v postavi Nevistić, Karničnik (od 75. Kous), Kurbus, Sočič (od 63. Lorbek), Pucko, Kepir, Maruško, Horvat, Marič (od 46. Perčić), Šlak, Maroša (od 71. Sirk).